Vejminek v lednu bez omezení

S prvním sněhem se nám termíny zaplnily, ale na leden ještě můžete rezervovat i jednotlivé noci, hlavně Vejminek - nové dvoulůžkové pokoje s koupelnou a veškerým komfortem (mazárna lyží, vysoušeč bot, parkování a vše ostatní!).

rezervovat

Naše pokoje

O všechny pokoje se pečlivě staráme.
Ať už se vám zalíbí jakýkoli,
výběrem neuděláte chybu.
V ceně každého pokoje je zahrnuta
výborná domácí snídaně.

Prohlédnout

Darujte zážitek

Darujte voucher na Prezidentskou - po jeho zaplacení si budete moci vybrat z několika vzhledů a voucher hned vytisknout. Uplatnit ho lze na ubytování či služby restaurace. Využití najde jak v rodině tak jako originální dárek pro vaše obchodní partnery.

Koupit voucher Prodloužit platnost voucheru

Prezidentská oslavila 95 let

V sobotu 24.6.2023 si Prezidentská připoměla velikánské výročí - 95 let od položení základního kamane, které s velkou slavností proběhlo právě na konci června před 95. lety. Ve stejném roce v prosinci byla stavba dokončena a chata přivítala své první hosty. Během sobotní letní oslavy zahrála stylová kapela, v restauraci se podávalo menu inspirované prvorepublikovými recepty a hlad, žízeň nebo chuť na zmrzlinu mohli návštěvníci utišit venku na louce u našich stánků. Za 5 let, při oslavě 100. výročí, se na vás opět těšíme!

V létě, v zimě.... vždycky paráda!

Ještě to u nás neznáte? Fotky řeknou víc něž tisíc slov...

fotogalerie

Oslavili jsme 30 let na Prezidentské

Prezidentskou jsme otevřeli pro turisty 1.11.1991. A teď máme za sebou první třicítku na tomto místě! Díky, že jste slavili s námi a že s námi zůstáváte dál.

Detaily

Vejminek slouží hostům od léta 2021

Vejminek Prezidentské nabízí dvoulůžkové klidné pokoje s veškerým pohodlím, které si jen můžete na horách přát. Každý pokoj má vlastní koupelnu a výhledem velkým oknem směrem... jak jinak než do lesa, u nás to ani jinak nejde! K tomu zázemí Prezidentské jen pár kroků od Vejminku - výborné snídaně a restaurace, otevřená každý den až do večera, sauna, místo pro vaše kola nebo lyže. Těš nás, že všechno už běží naplno a Vejminek si získal své věrné hosty!
Pokoje na Vejminku stejně jako na Prezidentské je možné rezervovat on-line. 

Více o Vejminku

Restaurace

Bez ohledu na počasí, vždycky pro vás máme navařeno a postaráme se, abyste se zahřáli nebo naopak zchladili – podle toho, co zrovna budete potřebovat.

Jídelní lístek

Dovolenou dělá počasí

Díky vlastní meteostanici a kameře
přímo na Prezidentské vám přinášíme nejpřesnější informace o počasí na hřebeni Jizerek.

počasí a webkamera

Co se děje nového?

Zůstaňte s námi ve spojení...
 

Facebook   Instagram

"Prezidentskou" nám doporučili naši přátelé s tím, že je to tam skvělé. Měli pravdu, je. Při našem byť krátkém pobytu, …

Marie Černá

Dobrý den. Z 5. na 6. října 2017 jsme strávili s kolegy z firmy SYNER příjemný večer u Vás na Prezidentské chatě. …

Miroslav Švarc

Dnes jsme se vrátili z týdenní dovolene u Vas na Prezidentske . Chtěli bychom poděkovat za jednu z nejhezčích dovolenyc…

Kucerovi

Na Prezidentské chatě jsme byli od 18.6.- 25.6.2017. Místo má v sobě něco magického a umocněno bylo krásným počasím …

Tomešovi Marie a Václav

Strávili jsme na Prezidentské chatě víkend 9.-11. června 2017 a byli jsme naprosto spokojeni. Ubytování, výbava hotelu …

Josef Miškovský

Hodnocení hostů

Proč jsme Prezidentská?

V roce 2018 jsme s Prezidentskou oslavili 90 let existence. Chata má působivou historii, která stojí za přečtení. Pobyt na Prezidentské pak bude o to zajímavější!

Historie

Kde nás najdete

Prezidentská chata leží na hřebenech Jizerských hor v Janově nad Nisou 524,
ale jsme spíše v blízkosti Bedřichova, odkud se k nám také nejlépe dostanete.
tel. +420 604 551 469 •