UZAVŘENÍ PROVOZU

Milí hosté, kvůli novému nařízení vlády a celkové situaci v naší zemi je Prezidentská chata na určitou dobu uzavřena – prozatím od 22.10.2020. Děkujeme za pochopení a přejeme všem pevné zdraví.

V létě, v zimě.... vždycky paráda!

Ještě to u nás neznáte? Fotky řeknou víc něž tisíc slov...

fotogalerie

Naše pokoje

O všechny pokoje se pečlivě staráme.
Ať už se vám zalíbí jakýkoli,
výběrem neuděláte chybu.
V ceně každého pokoje je zahrnuta
výborná domácí snídaně.

Prohlédnout

Restaurace

Bez ohledu na počasí, vždycky pro vás máme navařeno a postaráme se, abyste se zahřáli nebo naopak zchladili – podle toho, co zrovna budete potřebovat.

Jídelní lístek

Darujte zážitek

Darujte voucher na Prezidentskou - po jeho zaplacení si budete moci vybrat z několika vzhledů a voucher hned vytisknout. Uplatnit ho lze na ubytování či služby restaurace. Využití najde jak v rodině tak jako originální dárek pro vaše obchodní partnery.

Koupit voucher Prodloužit platnost voucheru

Stavíme Vejminek

Na jaře 2020 vznikla u Prezidentské stavba. Jde o další etapu rekonstrukce Prezidentské chaty, započaté v roce 2011. Stavbou na místě garáže a kůlny vracíme kapacitu chaty na původní počet lůžek 50.

Ve skutečnosti měla Prezidentská až do roku 2011 celkem 55 lůžek. Tehdy se poprvé v historii přistoupilo k celkové, ale citlivé rekonstrukci, která na čas celou třetinu lůžek ubrala. Teď se část lůžek vrací zpět - po dokončení stavby ubytuje Prezidentská opět 50 hostů. Část z nich v novém objektu, který vzniká na místě staré garáže a bývalé kůlny. Nová stavba probíhá stejně jako celá dosavadní rekonstrukce, kterou oceňují nejen hosté, ale i odborníci architekti a historikové. Tedy citlivě a s respektem k danému místu i okolí.

přečíst si více

Co se děje nového?

Zůstaňte s námi ve spojení...
 

Facebook   Instagram

Dovolenou dělá počasí

Díky vlastní meteostanici a kameře
přímo na Prezidentské vám přinášíme nejpřesnější informace o počasí na hřebeni Jizerek.

počasí a webkamera
"Prezidentskou" nám doporučili naši přátelé s tím, že je to tam skvělé. Měli pravdu, je. Při našem byť krátkém pobytu, …

Marie Černá

Dobrý den. Z 5. na 6. října 2017 jsme strávili s kolegy z firmy SYNER příjemný večer u Vás na Prezidentské chatě. …

Miroslav Švarc

Dnes jsme se vrátili z týdenní dovolene u Vas na Prezidentske . Chtěli bychom poděkovat za jednu z nejhezčích dovolenyc…

Kucerovi

Na Prezidentské chatě jsme byli od 18.6.- 25.6.2017. Místo má v sobě něco magického a umocněno bylo krásným počasím …

Tomešovi Marie a Václav

Strávili jsme na Prezidentské chatě víkend 9.-11. června 2017 a byli jsme naprosto spokojeni. Ubytování, výbava hotelu …

Josef Miškovský

Hodnocení hostů

Proč jsme Prezidentská?

V roce 2018 jsme oslavili 90 let existence. Chata má působivou historii, která odráží všechny dramatické společenské změny, jež tento kraj potkaly ve 20. století. Ale teď už je tu klid, tak doufáme, že chata vydrží ještě další stovky let.

Historie

Kde nás najdete

Prezidentská chata leží na hřebenech Jizerských hor v Janově nad Nisou 524,
ale jsme spíše v blízkosti Bedřichova, odkud se k nám také nejlépe dostanete.
tel. +420 604 551 469 •