Voucher

Hodnotu voucheru si volíte sami - minimální je 400 Kč a maximální 9 900 Kč - můžete si vybrat jakoukoli částku, vždy na celé stokoruny (1500, 3700 atd.). Voucher má platnost 1 rok a lze ji prodloužit jen za poplatek. Jeho zakoupením nekupujete konkrétní produkt či balíček, ale hodnotu, kterou lze na Prezidentské využít na ubytování či v restauraci. Díky platbě kartou online můžete mít svůj voucher během několika minut.

* pouze kvůli platbě

* na email zašleme instrukce k platbě a po zaplacení i voucher

Požadovaná částka v celých stokorunách s minimální hodnotou 400 Kč a maximální 9 900 Kč.

V závislosti na bance může převod a následné potvrzení trvat 5 pracovních dnů. Do uhrazení nebude možno voucher vystavit.

Elektronický voucher v PDF si můžete vytisknout anebo jej při použití zobrazit třeba v mobilu.

Máte slevový kód? Neváhejte jej použít...

Jak uplatnit voucher online

V rezervačním formuláři si vyberte termín a následně pokoj, který si chcete rezervovat. Vyplňte všechny potřebné informace o hostech a do pole ZVLÁŠTNÍ POŽADAVKY uveďte kód vašeho voucheru. Jako způsob platby zvolte BANKOVNÍ PŘEVOD. Pokud je hodnota voucheru větší než hodnota rezervace, můžete rozdíl částky využít na konzumaci v restauraci. Jestliže je hodnota voucheru nižší, budeme vás informovat o způsobu platby doplatku.
Voucher bude při uplatnění nahrán do hotelového účtu a bude potřeba jej během pobytu celý vyčerpat. Nevyčerpané prostředky nelze vracet hotově ani jiným způsobem.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.