Najdete nás snadno

V létě, v zimě... vždycky paráda!

Jeden obrázek řekne víc než tisíc slov.

Fotogalerie

Lidé, se kterými se setkáte

Tomáš Voksa

Tomáš Voksa

Když k nám na Prezidentskou přišel poprvé, psal se rok 1995. Tomáš s dlouhými vlasy a batohem přes rameno původně hledal jen letní brigádu na pár měsíců. Nakonec to ale dopadlo tak, že je tu s námi (a s vámi) přes 20 let.
Tomáš Roubínek

Tomáš Roubínek

Tomáš začínal pod křídly naší firmy ještě jako student v restauraci na Ještědu. Na Prezidentskou jel původně jen na krátkou výpomoc, ale horský vzduch už vyměnit nechce a na Prezidentské se s ním potkáváte už víc jak 12 let.
Jarmila Čálková

Jarmila Čálková

Ať už si pobyt u nás objednáváte přes web, facebook či telefon, vaše rezervace vždy projde jejíma rukama. I když se i u nás mnohé přesouvá na techniku, její hlavní práci žádný počítač nikdy nenahradí: úsměv na přivítanou!
Napište nám

Proč jsme Prezidentská?

V roce 2018 jsme oslavili 90 let existence. Chata má působivou historii, která odráží všechny dramatické společenské změny, které tento kraj potkaly ve 20. století. Ale teď už je tu klid, tak doufáme, že chata vydrží ještě další stovky let.

Historie

Když dáváte přednost klasice...

Oficiální adresa:
Prezidentská chata
Janov nad Nisou 524
468 11

Korespondenční adresa:
Prezidentská chata
Bedřichov
468 12

Prezidentská chata leží na hřebenech Jizerských hor, v katastru obce Janov nad Nisou, ale současně v těsné blízkosti Bedřichova, odkud se k nám také nejlépe dostanete. 

Provozovatel: Ještěd spol. s r.o. IČ 25008552, DIČ CZ25008552, se sídlem Horní Hanychov 153, 460 08 Liberec 8, číslo bankovního účtu: 706092103/ 0300, ČSOB Jablonec nad Nisou