Najdete nás snadno

Lidé, se kterými se setkáte

Tomáš Voksa

Tomáš Voksa

Když k nám na Prezidentskou přišel poprvé, psal se rok 1995. Tomáš s dlouhými vlasy a batohem přes rameno původně hledal jen letní brigádu na pár měsíců. Nakonec to ale dopadlo tak, že je tu s námi (a s vámi) přes 20 let.
Tomáš Roubínek

Tomáš Roubínek

Tomáš začínal pod křídly naší firmy ještě jako student v restauraci na Ještědu. Na Prezidentskou jel původně jen na krátkou výpomoc, ale horský vzduch už vyměnit nechce a na Prezidentské se s ním potkáváte už víc jak 15 let.
Jana Píchová

Jana Píchová

Vyřeší s vámi každý zádrhel i šlamastiku, poradí, nasměruje a vysvětlí. Pokud se vám nebude chtít řešit příjezd do hotelu přes počítač a v kiosku, ťukněte vedle na Janu. Kromě pomoci vás od ní navíc čeká úsměv (kterého se zatím od kiosku nedočkáte)! 
Aja Plešáková

Aja Plešáková

Ája přišla k nám na recepci původně z Ještědu. Není sama, koho ovládlo kouzlo Prezidentské a zpátky se jí už nechce.  Jsme rádi, protože spoléháme na její pečlivost a úsměv, kterým nešetří nejen hosty, ale ani nás. 
Napište nám

Adresa


Prezidentská chata
Janov nad Nisou 524
468 11

Prezidentská chata leží na hřebenech Jizerských hor, v katastru obce Janov nad Nisou, ale současně v těsné blízkosti Bedřichova, odkud se k nám také nejlépe dostanete. 

Provozovatel: Ještěd spol. s r.o. IČ 25008552, DIČ CZ25008552, se sídlem Horní Hanychov 153, 460 08 Liberec 8.

Fotka řekne víc než tisíc slov...

Fotogalerie