Najdete nás snadno

Parkování od prosince zpoplatněno

Milí hosté, od prosince stojí parkování u Prezidentské 100 Kč / den. Dlouhá léta jsme poplatek nevybírali, ale nápor aut a náklady na zimní provoz parkoviště jsou veliké. Místa jsou omezená a nachází se vlevo od hlavní budovy. Parkovné platí i pro ty, kteří míří do restaurace. Naopak hoteloví hosté mají parkování zdarma po celou dobu svého pobytu s parkovací kartou. 


Věříme, že najdeme u našich návštěvníků pochopení. V poplatku je zahrnuté hlavně pravidelné zimní pluhování nebo frézování a organizace parkování. Krásné dny v Jizerských horách přeje Prezidentská. 

Lidé, se kterými se setkáte

Tomáš Voksa

Tomáš Voksa

Když k nám na Prezidentskou přišel poprvé, psal se rok 1995. Tomáš s dlouhými vlasy a batohem přes rameno původně hledal jen letní brigádu na pár měsíců. Nakonec to ale dopadlo tak, že je tu s námi (a s vámi) přes 20 let.
Tomáš Roubínek

Tomáš Roubínek

Tomáš začínal pod křídly naší firmy ještě jako student v restauraci na Ještědu. Na Prezidentskou jel původně jen na krátkou výpomoc, ale horský vzduch už vyměnit nechce a na Prezidentské se s ním potkáváte už víc jak 15 let.
Napište nám

Adresa


Prezidentská chata
Janov nad Nisou 524
468 11

Prezidentská chata leží na hřebenech Jizerských hor, v katastru obce Janov nad Nisou, ale současně v těsné blízkosti Bedřichova, odkud se k nám také nejlépe dostanete. 

Provozovatel: Ještěd spol. s r.o. IČ 25008552, DIČ CZ25008552, se sídlem Horní Hanychov 153, 460 08 Liberec 8.

Fotka řekne víc než tisíc slov...

Fotogalerie