Svatby

Obrázek: pages/bara-jirka-29.jpg
Obrázek: pages/bara-jirka-31.jpg
Obrázek: pages/bara-jirka-276.jpg

Svatby na Prezidentské ve všední den lze domluvit nejsnáze, ale vždy to bude mimo hlavní sezónu, tedy od poloviny března do léta a pak zase na podzim až do kocne listopadu. Nejvhodnějším dnem je čtvrtek. Pro pátek, který je u nás již víkendem : -), platí informace níže.

Pokud plánujete svatbu na Prezidentské o víkendu, seznamte se s možnostmi a termíny.

  • Víkendové svatby na Prezidentské lze pořádat pouze od druhé poloviny března, v dubnu, květnu, v červnu, září, v říjnu a v listopadu (vždy s výjimkou víkendů, které jsou spojené se svátky). V tyto termíny lze rezervovat pouze celou ubytovací kapacitu, a to minimáně na dvě noci (pátek až neděle).
  • Uzavření vnitřních prostor restaurace pro veřejnost po celý den je možné jen v pátek (v sobotu začíná normální provoz restaurace od 11:00). 
  • Minimální počet osob na oběd a večerní raut je 50.
  • Rezervace části venkovních prostor je v pátek možná po předchozí dohodě (při vyšším počtu hostů).

Svatebčané mohou mít vlastní pouze sladké (koláčky, dorty). Vše ostatní dokážeme při včasné objednávce zajistit v dostatečném množství a vysoké kvalitě. 

V měsících, kdy je u nás nejvyšší sezóna (leden, únor, část března, červenec, srpen a prosinec), svatby o víkendu pro uzavřenou společnost organizovat nemůžeme. Děkujeme za pochopení.