Voucher

Zakupte si voucher na Prezidentskou! Po zaplacení si budete moci vybrat z několika vzhledů a voucher vytisknout. Voucher můžete využít Vy nebo ho komukoli darovat. Uplatnění najde jak v rodině tak jako originální dárek pro Vaše obchodní partnery. Hodnotu voucheru si volíte sami - minimální hodnota je 400 Kč a maximální 9 900 Kč - můžete si vybrat jakoukoli částku, vždy na celé stokoruny (1500, 3700 atd.). Voucher má platnost 1 rok. Jeho zakoupením nekupujete konkrétní produkt či balíček, ale hodnotu, kterou lze na Prezidentské využít na ubytování či v restauraci vyjma alkoholu. Díky platbě kartou online můžete mít svůj voucher během několika minut.

* only for payment

* we will send you payment instructions and a voucher after payment

The required amount in whole hundred crowns with a minimum value of 400 CZK and a maximum of 9 900 CZK.

Depending on the bank, the transfer and subsequent confirmation may take 5 business days. It will not be possible to issue the voucher until payment.

You can print an electronic voucher in PDF or display it on your mobile when you use it. The gift design will be sent by post.

Do you have a discount code? Feel free to use it ...

Uplatnění voucheru na ubytování

Jestliže se rozhodnete využít voucher na ubytování a chcete si pokoj rezervovat online na webových stránkách Prezidentské, následující řádky jsou právě pro Vás. V rezervačním formuláři si zvolte termín a následně pokoj nebo pokoje, které si chcete rezervovat.  Vyplňte všechny potřebné informace o hostech a poté do pole Zvláštní požadavky uveďte kód Vašeho voucheru. Jako způsob platby zvolte Bankovní převod. Pokud je hodnota voucheru větší než hodnota rezervace, můžete rozdíl částky využít na konzumaci v restauraci (mimo alkoholické nápoje). Jestliže je hodnota voucheru nižžší než hodnota rezervace, bude Vás recepce hotelu Ještěd informovat o způsobu platby doplatku.

Upozorňujeme, že voucher bude při uplatnění nahrán do hotelového účtu a je potřeba jej během pobytu celý vyčerpat. Nelze vracet nevyčerpané prostředky hotově ani jiným způsobem.  

Při jeho uplatnění je nutné voucher předložit ve vytištěné podobě.  Platnost voucheru je jeden kalendářní rok od data jeho uhrazení. Platnost voucheru se neprodlužuje. 

Zakoupení voucheru

Můžete si zakoupit voucher na Prezidentskou, který lze využít na ubytování či na služby restaurace s výjimkou alkoholu. Voucher nejjednodušeji koupíte přímo na stránkách kliknutím na tlačítko Zakoupit voucher vlevo nahoře. Jednoduchý průvodce Vás provede nastavením a platbou. Můžete si zvolit výši hodnoty voucheru dle vlastní volby (v násobkách 100 Kč) a zaplatit rovnou kartou, kdy voucher budete mít do několika minut, či zvolit platbu na účet. Na voucher nevracíme peníze.

Po zaplacení si vyberete z několika vzhledů voucheru a můžete přímo do voucheru napsat originální věnování.

Voucher představuje finanční hodnotu služby, kterou lze vyčerpat pouze na Prezidentské chatě, a to na ubytování či v restauraci vyjma alkoholu. Zakoupením voucheru se tedy nekupuje konkrétní služba či balíček, ale pouze finanční hodnota, kterou lze uplatnit za výše uvedené služby. Ceny služeb se v době platnosti voucheru mohou měnit, a to dle sezóny, obsazenosti a dalších okolností. Platnost voucheru je jeden kalendářní rok od data jeho uhrazení. Platnost voucheru není možné prodloužit. 

Při jeho uplatnění je nutné voucher předložit ve vytištěné podobě.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.