Recenze hostů

Nadherne. Byla jsem zde ubytovana bohuzel jen jednu noc a to na Vejminku. Navrh celeho objektu je dle meho nazoru vynikajici. Vkusne , nove presto,, nerusici ,,puvodni stavbu. Interier je naprosto uchvatny domysleny do naprosty detailu. Opravdu krasny zazitek nemluve o laskavosti a vstricnosti celeho personalu a skvele kuchyni. Urcite se vratim a na dyl.

Čtvrtek 19. října 2023 | jana

Děkujeme personálu chaty za krásně strávený víkend. Prožili jsme zde se ženou krásné chvíle s úžasným počasím, krásným ubytováním, milým personálem a výbornou obsluhou. Všem můžeme doporučit.

Pondělí 25. září 2023 | Pavel a Ivana Bílkovi

Byli jsme 15-16.7. Už při rezervaci pouhý den předem jsem byla mile překvapena. Volný pokoj byl pouzte pro 4 osoby, ale cena nám byla nabídnuta skvělá. Jeli jsme na kola tak jsem poprosila, zda bychom si už ráno mohli zaparkovat a ubytovat se někdy okolo 17 hodiny. Přijeli jsme v 9 hodin ráno a šok, když nám oznámili, že již máme pokoj připravený, tohle se nám opravdu nikde nestalo. Pokoje krásné, sociální zařízení na pokoji nádhera. A pro nás TOP lehátka u chaty, strávili jsme tam celý večer. Snídaně bohatá a vše moc dobré. Chci tímto poděkovat za krásný víkend na úžasném místě. Určitě se sem budeme vracet, nedá se nic vytknout.

Sobota 29. července 2023 | Irena Danchová

Jezdíme sem s přáteli o prázdninách už mnoho let. Chata si udržuje svůj styl, vždy je zde všechno perfektně připraveno a všude uklizeno. Pokoje jsou výtečně vybavené a dostatečně veliké. Personál je zde milí a vstřícný a snaží se vyhovět všem přáním hostů. V místní restauraci je z čeho vybírat a vaří zde velmi dobře. Snídani si zde můžete vybrat z velkého švédského stolu. Nachází se zde i malá klubovna pro malé děti, ale i pro odpočinek po celodenním výletě. Okolí je zde moc pěkné jak v létě, tak v zimě. Tuto chatu velice doporučuji.

Čtvrtek 23. března 2023 | Jáchym Klíma

Děkujeme moc všem za příjemný pobyt, všechno bylo na jedničku - čistota, skvělé snídaně a jídlo v restauraci a hlavně skvělý a ochotný personál!

Pátek 9. září 2022 | Kateřina a Miroslav Pastorkovi

Před pár dny jsme se vrátili s manželem z dovolené,kterou jsme strávili u Vás na "Prezidentské". Byl to naprosto úžasný týden. Moc bychom chtěli poděkovat celému personálu,všichni jsou milí a ochotní. Kuchyně byla vynikající. Mé oblíbené jídlo jsou šišky s mákem,u nás na Moravě se jim říká "šulánky s makem". U Vás jsem jedla ty nejlepši,byly naprosto vynikající.,Všude bylo čisto. Kolem nádherná příroda a nám opravdu přálo počasí,celý týden nám svítilo sluníčko. Moc jsme si to užili. Ještě jednou moc děkujeme za jednu z nejkrásnějsích dovolených. manželé Vlachovi

Pondělí 22. srpna 2022 | Hana Vlachova

Díky za příjemný pobyt v apartmánu Vejminek, který byl s veškerým komfortem. Dík patří i velmi příjemnému personálu, včetně vynikajícího kuchaře. Prostě nic nemělo chybu. Všem doporučujeme. Jaroslava Břečková a Jiří Vajtr

Čtvrtek 14. července 2022 | Jiří Vajtr

Strávili jsme zde s manželem jen jednu noc, ale i tak se zapíše toto místo mezi ta nejlepší. Výborná kuchyně, všude čisto a klid. Moc děkujeme že jsme mohli přijet i s pejskem a moc doporučejeme.

Úterý 31. května 2022 | Pavla Shorná

Moc děkujeme všem za příjemný a pohodový pobyt. Postaral se o něj milý a ochotný personál. Jídlo bylo výborné - až neuvěřitelně výborné . A samozřejmě krásné prostředí, ubytování pohodlné a domyšlené do všech detailů, včetně výhledu do přírody přímo za oknem . Určitě někdy znovu .

Čtvrtek 12. května 2022 | Zdeněk a Anna Kubálkovi

Moc ráda bych poděkovala celému personálu této nádherné chaty, všichni jsou milí a ochotní. Pobyt zde byl nádherný, atmosféra kouzelná , jídlo skvělé . Ještě jednou bych moc ráda poděkovala všem lidem z řad personálu , kteří mi pomohli, když jsem při odjezdu zjistila ,že mi nejde nastartovat auto - odešla mi baterie . Všem vám velmi velmi děkuji za neuvěřitelnou ochotu , vytrvalost a vynalézavost . Jste všichni báječní , ještě jednou moc děkuji :) , máte můj obdiv. Díky :)

Neděle 17. října 2021 | Marie Augustová

Opět úžasný lednový týden na Prezidentské. Stylové ubytování, pohodový personál, naprosto dokonalé snídaně, perfektní zázemí pro servis lyží ... takže zase za rok :)

Pondělí 27. ledna 2020 | Pavel Brlica

Mnohokrát děkujeme za úžasný pobyt v příjemném, milém a útulném prostředí chaty. Vynikající strava a usměvavý obsluhující personál přispěl k bezvadnému prožití 5denního soustředění 27 malých lyžařů i jejich trenérů. Nádherná poloha chaty, čerstvě napadaný sníh, zapadající a vycházející sluníčko nad Jabloncem, se určitě nesmazatelně vryjí do paměti dětí. Děkujeme.

Pátek 14. prosince 2018 | Jablonečtí lyžaři

"Prezidentskou" nám doporučili naši přátelé s tím, že je to tam skvělé. Měli pravdu, je. Při našem byť krátkém pobytu, kdy navíc vůbec nepřálo počasí, jsme si opravdu odpočinuli, byl tam klid, pohoda, příjemný personál, čisto, útulno, teploučko, účelně vybavené pokojíčky, zajímavá nabídka restaurace, vč. kvalitních vín. Nic nebyl problém, komunikace před příjezdem naprosto bezchybná. Je vidět, že personálu chaty velmi záleží na tom, aby byli hosté spokojeni a to se jim daří. Děkujeme. Černých
Prezidentská chata

Děkujeme! Taková zpráva vždycky potěší. Doufáme brzy nashledanou : -) Tým Prezidentské

Čtvrtek 27. září 2018 | Marie Černá

Na Prezidentskou jezdíme již 24 let! Nejprve jsme jezdili "jen" na vynikající česnečku, pak již za neopakovatelnou atmosférou této chaty a jejího okolí. Zamilovaly si ji naše děti, dnes sem jezdíme již s vnoučaty a oni se pravidelně dotazují, kdy zase pojedeme na "naši" chatičku. Velkou pochvalu zasluhuje celý personál včele s vždy vstřícným panem Voxou i výborná moderní kuchyně. V chatě je vždy čisto a milo v kteroukoli roční dobu. Tady mají pro své zákazníky sezonu po celý rok. Již se těšíme na říjen ! Doporučujeme všem! Kocourkovi
Prezidentská chata

Děkujeme moc za laskavá slova a těšíme se na říjnové setkání :-)

Pátek 3. srpna 2018 | Jana Kocourková

Na chatě se mi v červnu vdávala dcera. Ubytování, jídlo, obsuha byla perfektní a prostředí kouzelné. Doporučuji všem!

Úterý 3. července 2018 | Jana Holubová

Dobrý den. Z 5. na 6. října 2017 jsme strávili s kolegy z firmy SYNER příjemný večer u Vás na Prezidentské chatě. Musím pochválit příjemné ubytování v perfektní čistotě, vynikající kuchyni a především ochotnou a milou obsluhu, zvláště paní servírku!!! Jediné co se nepovedlo bylo počasí, ale za to vy nemůžete. Jen tak dál. Všude Vás chválím a nadále chválit budu. S pozdravem spokojený host Miroslav Švarc zvaný též Mi:)Šva.
Prezidentská chata

Děkujeme!

Čtvrtek 2. listopadu 2017 | Miroslav Švarc

Každý, kdo chce strávit dovolenou v chatě, kde se bude cítit jako doma, s výbornou kuchyní a naprosto úžasným přístupem personálu (zejména zápal, nadšení a ochota pana provozního Voksy se dnes už jen tak nevidí), ať se vydá na Prezidentskou. Jediné, co se jí dá vytknout, je, že se člověku odsud vůbec nechce odjet. Letos jsme zde strávili poslední srpnový týden již po osmnácté a už teď se těšíme na 19. ročník Prezidentské.

Sobota 2. září 2017 | Lenka a spol.

Dnes jsme se vrátili z týdenní dovolene u Vas na Prezidentske . Chtěli bychom poděkovat za jednu z nejhezčích dovolenych , ktere jsme pro žili a ze jich bylo.Nádherný ubytování v krásné přírodě, kuchyně vynikající, před personálem klobouk dolu. Pokud nám zdraví dovoli přijedeme zase . Zdraví Kučerovi z Brna
Prezidentská chata

Děkujeme a zdravíme do Brna! 

Sobota 22. července 2017 | Kucerovi

Ubytování nemělo chybu, čisto, ochotný a milý personál. Na chatu jsme jeli na doporučení známých a rodiny. Hlavně doporučovali dobrou kuchyni. Jsem vděčný strávník, ale jídelák nás neoslovil ani trochu. Nejspíš se vyměnil kuchař. Nejlepší jídlo za čtyři dny byl boršč a k tomu pivo (nejsem pivař, ale po výletě mohu). Snídaně byly bohaté, každý si vybral podle svého. Konec června 2017
Prezidentská chata

Děkujeme za recenzi. Naši kuchyni si hosté opravdu chválí. Každý má však jiné chutě... Kromě stálého jídelního lístku, který náš šéfkuchař obměňuje dvakrát ročně, vaříme každý den ještě další jídlo. Přijeďte zas, ať vyzkoušíte opět něco jiného: -). Jsme rádi, že i tak se vám u nás líbilo.

Pátek 7. července 2017 | Adélka

Na Prezidentské chatě jsme byli od 18.6.- 25.6.2017. Místo má v sobě něco magického a umocněno bylo krásným počasím .Výborné jídlo, milá rychlá obsluha. Příjemný pan provozní a paní uklízečka. Prostě vše super!!! Děkujeme za hezký týden strávený u Vás a všem budeme doporučovat návštěvu Prezidentské chaty. 1.7.2017 M.V.Tomešovi
Prezidentská chata

Za celý tým Prezidentské - díky!

Sobota 1. července 2017 | Tomešovi Marie a Václav

Strávili jsme na Prezidentské chatě víkend 9.-11. června 2017 a byli jsme naprosto spokojeni. Ubytování, výbava hotelu pro děti, ochota personálu, výborná kuchyně - jen slova chvály.
Prezidentská chata

Děkujeme!

Pondělí 12. června 2017 | Josef Miškovský

stavili jsme se tu na oběd v době kdy vrcholila sezona, ještě navíc v sobotu a hostů habaděj.Díky personálu nikdo dlouho nečekal na stůl, vždy byl usazen, nasměrován na volné místo a najedený byl skoro hned poté.Klobouk dolů před vámi
Prezidentská chata

Děkujeme moc za vřelá slova, snažíme se usadit a dobře obsloužit každého hosta. Vám také klobouček, že Vám stálo za to, abyste otevřela naše stránky a o svoji spokojenost se podělila... Ještě jednou díky a těšíme se na případnou další návštěvu :-)

Čtvrtek 16. března 2017 | Věra Hrdličková

Děkujeme moc, je to u vás super, vše čisté, perzona vstřícný a milý, jídlo vynikající.Herna pro děti úžasná.Severak na lyžování do deseti min autem od chaty, pro děti jak dělaný.Již ted se tešíme na příští rok opět v lednu na par dni u Vas.?

Středa 25. ledna 2017 | Jitka Kyselová

Na Prezidentské chatě jsme byli v termínu os 3. do 6. ledna 2017 poprvé a byli jsme velmi příjemně překvapeni. Krásné prostředí, velice citlivě zrekonstruovaná chata, perfektní úklid, výborná kuchyně a velice vstřícný personál. Zvláštní poděkování panu provoznímu Voksovi za lidský přístup a pomoc při řešení problémů s naším vozem. Na Prezidentskou se budeme velice rádi vracet! Světlana a Pavel Nepomucký

Sobota 7. ledna 2017 | Pavel Nepomucký

Byli jsme na dovolené na Prezidentské chatě poslední týden v září a byli jsme velmi spokojeni, jak s ubytováním, stravováním, tak i s velice vstřícným a milým personálem chaty. Budeme na tyto krásné dny, kdy vyšlo i moc pěkné počasí, velmi hezky vzpomínat a všem tuto chatu uprostřed Jizerských hor doporučovat.

Středa 5. října 2016 | Jarmila Vychopňová

Děkujeme již za 18. léto, které jsme mohli s našimi teď už (skoro) dospělými "dětmi" na Prezidentské prožít. Milujeme to tu a myslím, že to ani nejde jinak. Zvláštní poděkování letos patří kuchařům, díky nimž jsme odjížděli zase o pár kilo těžší. Ale tahle kila stála za to.

Pondělí 29. srpna 2016 | Lenka Menclová

Děkujeme za skvělé dny prožité u Vás na Prezidentské chatě.Skvělá obsluha, výborná kuchyně, krásné prostředí. Též platí poděkování pani uklizečcě je velmi pečlivá.Toto místo má v sobě něco magického a proto se budeme vracet.Naše malá fenečka Darling byla také velmi spokojená. Ještě jednou vřelé díky. 15.5.2016

Neděle 13. března 2016 | Eva Wollmannová

***** naprosto uzasne misto.Urcite se vratim :-)

Pátek 11. března 2016 | Tereza Jirsova

Byli jsme na Prezidentské chatě jen na obědě. Zvědaví, jak to tu po letech vypadá. Jezdila jsem sem každý rok jako dítě, tehdy chata patřila Kanceláři presidenta republiky. Později s přítelem a pak už oba jako manželé i s dětmi. Mile nás nyní překvapila citlivá rekonstrukce. Chata si zachovala svůj původní ráz. Současná kuchyně nemá chybu !!! Všem vřele doporučuji. Personál byl moc milý. Děkujeme za příjemné zavzpomínání i za skvělý kulinářský zážitek. Jana Froňková

Sobota 23. ledna 2016 | Jana Froňková

Děkujeme za skvělé tři dny na Prezidentské chatě - jídlo skvělé, ubytování pěkné, personál velmi příjemný . Oceňujeme ochotu ubytovat nás i se psy. Byli jsme naprosto spokojeni.

Pátek 22. ledna 2016 | Martina Najmanová

Předkrmy skvělé (všechny tři), polévky akorát, hlavní jídla na výtečnou, dezerty fajn, vše bez prohřešků, prostě čerstvé chutné jídlo. Poměrem cena/výkon s přehledem převálcuje běžné restaurační kuchyně. Personál to ani v nejmenším nekazí, právě naopak. Naprostá spokojenost.

Pondělí 28. prosince 2015 | Liman

Ochotný a milý personál, klidné a příjemné ubytování pro rodinu, klid v noci i přes bujarý večírek v prostorách restaurace! :) a dobrá kuchyně. Pro rodiny s dětmi nebo větší skupiny rodin s dětmi ideální. Naše děti ocenily hlavně dětskou velkou hernu a my rodiče pak večerní posezení u baru. Vřele doporučuji. My za rok jedem zas!

Neděle 22. listopadu 2015 | Zuzana Hanáková

Krásný víkend, byť začal pátkem 13. Zažili jsme skvělou společnost lidí, rodinný výlet a první sníh, výbornou prezidentskou kuchyni i péči. Nejoblíbenějším místem krom hospody se pro naši rodinu stala KLUBOVNA neboli HERNA neboli (jak důvěrně říkají naše děti) HRAČKÁRNA. Děkujeme Prezidentské za vše. A příští rok prý ZASE!

Čtvrtek 19. listopadu 2015 | Milena Lánská

Skvěle prožitá podzimní dovolená. Milý a vstřícný personál. Jídlo skvělé. Oceňuji, že jsme se mohli ubytovat i se psem. Určitě jsme zde nebyli naposledy.

Čtvrtek 12. listopadu 2015 | Soňa K.

Nevím jak nejlépe popsat úžasný víkend, který jsme zažili při naší svatbě ve 4 dnech na Prezidentské chatě. Celý tým lidí byl naprosto perfektní, úžasný a přátelský. Skvěle se o nás starali, skvěle se s náma pobavili a pro nás je naše svatba nezapomenutelná i díky těmto lidem a Prezidentské chatě. Chtěl bych Ti, Tomáši Vokso, poděkovat, stejně jako Káje, Davidovi, Vendy a všem dalším co se o nás postarali. Moc za vše děkujeme, Zároveň ale se musím omluvit za tu Tullamorku, že jsme vám vypili zásoby do konce roku mě trochu mrzelo, ale přece jenom ne tolik... Moc děkujeme za úžasné 4 dny. Lukáš a Hanka Ciznerovi

Pondělí 21. září 2015 |

Chtěli bychom vám poděkovat za skvělý páteční oběd a za velmi milou a více než vstřícnou obsluhu. Žáci 4. B ZŠ Šumava v Jablonci n.N. a R. Stulíková

Pondělí 7. září 2015 |

Velmi Příjemný, prodloužený víkend u Vás. Jídlo, sice menší výběr, ale zato zcela dokonalé. Kuchař a personál, perfektní. Chata je nádherná s citem provedená rekonstrukce v původním stylu. Rádi se k Vám budeme vracet. Z. Mařík

Pondělí 13. července 2015 |

Velmi Příjemný, prodloužený víkend u Vás. Jídlo, sice menší výběr, ale zato zcela dokonalé. Kuchař a personál, perfektní. Chata je nádherná s citem provedená rekonstrukce v původním stylu. Rádi se k Vám budeme vracet. Z. Mařík

Pondělí 13. července 2015 |

Dobrý den,napíšu jen pár připomínek, rodiče měli výročí 50 let od svatby a měli objednáno místo na terase -zasklené místo bylo připravené jinde kde nebylo moc klidu, k jídlu : bohužel kuřecí řízek zdál se moc slaný dává se řez citronu -nebyl ,aspoň kousek oblohy či salátu by nebylo ? ,polévka super,svíčková málo omáčky ,maso nařezané podél vlákna ,vepřový vrabec dobrý, a ještě by neškodilo větší výběr v jídelním lístku není pestrý prosím nezlobte se jde jen o můj názor hezký den Kalina

Neděle 12. července 2015 |

Po téměř 50ti leté praxi v pohostinství jsem byl mile překvapen kombinací: kuřecí supreme, dýňová omáčka, smetanové kroupy...jedním slovem "báječené"! Jan Břinčil - hotel Černý Slon

Pondělí 11. května 2015 |

Prodloužený víkend na vaší chatě...musíme jen chválit!!! Krásné prostředí,pěkné ubytování,milý personál,výborná kuchyně.Byli jsme zde poprvé,ale určitě ne naposled. Doporučujeme!!!

Čtvrtek 26. března 2015 |

Mohu jen doporučit!!! Na prezidentskou jsem jezdil již dávno před rekonstrukcí, mé dcery zde našli v 7 a 10 letech svou životní lásku - jízdu na koních, které se věnují aktivně do dnes. Na Prezidentskou dál jezdí se svými rodinami a zamilovala si to zde i má tři vnoučata. Je to ideální místo pro odpočinek a relax. Nyní k vám jezdím s jinou manželkou a dalšími dětmi, tentokrát syny 14 a 17, kterým učarovaly místní cyklotrasy. Vrátil bych zpět jízdárnu, lezeckou stěnu a pingpong. Trochu mi chybí vyvýšená předzahrádka před chatou ale asi byl důvod k tomu ji zrušit. Pan vedoucí, obsluha restaurace i personál kuchyně jsou skvělí a neobyčejně vstřícní. Je to doslova kouzelné místo kousek od nebe. Díky a držím vám pěsti ve vašem snažení.

Úterý 3. února 2015 |

Moc dekujeme za bajecny predvanocni pobyt. Kucharovi patri "pokarani" - po 4ech dnech se pulka rodiny nevesla diky jeho skvele kuchyni do kalhot. Jeste jsme poradne nevybalilli a uz se tesime, az priste zas navstivime Prezidentskou...

Úterý 23. prosince 2014 |

Krátce a výstižně, sudetský LUXUS, doporučuji.

Středa 12. listopadu 2014 |

Prožili jsme nádherný víkend na "Préze",personál úžasně milý, vstřícný a ohleduplný a mistr kuchař?Udělujeme " Michelina" - to je poezie chuťových buněk.S poklonou svatební hosté.Díky.

Neděle 2. listopadu 2014 |

Výborné jídlo za rozumné ceny, pozorná obsluha, krásné prostředí. Doporučuji, určitě se sem rádi vrátíme a přivedeme s sebou další hosty.

Úterý 23. září 2014 |

Výborná kuchyně za skvělé ceny a příjemné ubytování!Určitě se někdy zase vrátíme!S+T+K

Pátek 5. září 2014 |

Připojujeme se ke všem pozitivním názorům zde napsaným. Chce-li někdo důkaz, že rčení "náš zákazník, náš pán" může být pravdivé i v Čechách, zajeďte na Prezidentskou. Na vysvědčení by Prezidentská měla samé biče odshora až dolů. Jen ten ping-pongový stůl a kozy, prosíme :-) Věrní příznivci Prezidentské.

Středa 3. září 2014 |

Hezký večer na Prezidentské. Od mala cestuji po horách jak v Čechách, tak v zahraničí, ale tak krásně jako u vás na Prezidentské, jsem se s výjimkou domova hodně dlouho necítil, pokud vůbec někdy.Místo ,chata, její nejbližší okolí, jídlo a v neposlední řadě personál působí jako balzám na duši. Moc, moc děkuji, Roman Kovařík z Malečova u Ústí nad Labem s rodinou.

Pondělí 28. července 2014 |

Právě jsme se vrátili z týdenního pobytu a jsme velice rádi že můžeme všem jen doporučit. Nádherné místo uprostřed lesa, chata vkusně zrestaurována, čistota, ochotný a milý personál a k tomu výborné jídlo! Bylo nás tu pět a dva psy a nikomu se nechtělo odjíždět! Ještě jednou moc děkujeme a zcela určitě brzy na viděnou! Chlubní a Kosíkovi

Sobota 26. července 2014 |

Děkujeme. Byli jsme velmi spokojeni a příjemně překvapeni ochotným personálem. M. a M. Smržovka a Tanvald.

Středa 16. července 2014 |

Vážený pane Vokso, děkujeme Vám za krásnýcj 5 dnů, které jsme ve Vašem zařízení v tomto měsíci prožili. Líbilo se nám naprosto všechno - ubytování, strava a obzvlášť oceňujeme milé jednání a ochotu veškerého personálu. Těšíme se, že se k Vám snad budeme moci vrátit. Za celou skupinu všem děkuji. Alena Diblíková, Karlovy Vary

Úterý 17. června 2014 |

Vaši Prezidentskou chatu jsme navštívili při dlouhodobé exkurzi se třídou. Všichni jsme byli naprosto spokojení. Prostředí bylo nádherné, ubytování bez nejmenšího nedostatku a na vaši polopenzi si nemohl nikdo stěžovat. Personál byl velmi ochotný a příjemný. Všichni děkují za příjemný pobyt. Vřele doporučujeme. Žáci OA Karlovy Vary

Pondělí 16. června 2014 |

Přeji celé chatě pěkné ráno z Prahy. Ráda bych poděkovala za příjemný víkend u vás. Obsluha rychlá a s úsměvem, jídlo pěkně servírované i chutné. Celý objekt vkusně zařízený a vše čisté. Ještě jednou díky moc :-) Veronika

Pondělí 19. května 2014 |

Dne 18.3. 2014 jsme navštívili vaši restauraci. Chtěli bychom poděkovat Tomášovi a Dominice za příjemnou obsluhu a zároveň vašemu kuchaři za velmi dobré jídlo. děkujeme a brzy Na viděnou.

Středa 19. března 2014 |

Prezidentskou jsme navštívili se žáky v rámci lyžařského kurzu a tento výlet patril k nejvydarenejsim. Byli jsme překvapeni krasnou polohou restaurace, ale také jejim interiérem. Rekonstrukce byla provedena velmi vkusně a s citem. Podtrhla historii a dlouholetou tradici tohoto objektu. Taktéž nás velmi potěšila kuchyne(vynikající moucniky) a profesionální obsluha. Diky ZŠ Metelkovo Teplice
Prezidentská chata

Dobrý den, děkujeme za pochvalu celé naší chaty a personálu. Budeme se těšit na další vaši návštěvu. Jiráček David

Úterý 4. února 2014 |

Na "Prézu" jezdí naše banda matek a dětí už 16 let a když to vypadalo, že o ní přijdeme, nesli jsme to všichni moc těžce. Préza je zpět, rekonstrukce jí náramně prospěla a my jsme šťastní, že můžeme na tu naší milou Prezidentskou jezdit dál. Má v sobě něco, co se nedá popsat, ale ujišťuji každého, že když odsud bude odjíždět, vůbec, ale vůbec se mu nebude chtít. Lenka M.
Prezidentská chata

Když jsme se dozvěděli i my, že o Prezidentskou přijdeme, nebylo nám dvakrát do smíchu, ale teď jsme zpět a budeme dělat vše proto, aby se našim hostům vůbec, ale vůbec nechtělo domů. :-) Jiráček David

Pátek 24. ledna 2014 |

Velice děkujeme personálu za uspořádání naší svatby . Svatební obřad se konal na paloučku před chatou u nového kamenného oltáře. Hostinu jsmě měli připravenou formou rautu kde jsme ochutnali výborné lahůdky místního kuchaře včetně mnoha druhu ovoce zeleniny a výborného guláše . Prostředí interiéru je krásně zařízené a stoly židle byly svatebně vyzdobene. Všem zájemcům kteří milují přírodu jizerských hor doporučujeme navstevu této krásné chaty. Iva a Radek
Prezidentská chata
Mít svatební obřad na paloučku za vydařeného počasí je nádhera. Děkuje za pochvalu našich kuchařů, interiéru chaty a doporučení dalším hostům. S pozdravem Jiráček David

Sobota 2. listopadu 2013 |

Dobry vecer chato.Mate nejlepsi kuchyni a profi personal.Vase kachna a knedlik byl lepsi,jak sex!Jste proste nejlepsi nejlepsi na svete!Petr Wacha Chrastava.
Prezidentská chata
Děkujeme, ta kachna musela být ale výborná :-) Jiráček David

Sobota 5. října 2013 |

Dobry vecer, je mi u vas moc hezky, proto rad prispeju dobremu jmenu. Hodi-li se ma reference, zde je: Presidentska chata je fantasticke misto na zemi. Hledate-li harmonicky prostor k odpocinku zasazeny do malebne krajiny, nehledejte dal a jedte sem. Za Kralovkou odbocite vlevo na hladkou novou asfaltku, ktere vas sugestivni zatackou privede pred chalupu. Dum postaveny v roce 1928 prosel citlivou rekostrukci. V prizemi je hospoda, ktere soude podle kvality jidla slusi spise nazev restaurace. Jsem velmi vybiravy na jidlo a obsluhu obzvlaste, tady se citim jako v raji;-) . Jidlo je fantasticke (mel jsem zatim tri ruzna) obsluha je mila, premysli, co asi host potrebuje a sluvko prosim nebo dekuji zazniva prirozene. Misto obvykleho dojmu z ceskych "establishmentu" se citim opecovany a jako doma. Jsou opravdu fajn ;-). Na pokoji necekejte vybavu Alkronu, byl by to taky pekny prusvih! Chalupu stavel spolek turistu a milovniku prirody, kteri si na zlate kliky nepotrpi. Vse je vsak velmi ciste, ucelne zarizene a prestoze cast pokoju nema wc a sprchu, na komfotru netrpi. Dokonce si uzijete navrat do let skolnich vyletu, povleceni si navleka kazdy host sam. Ani ma povaha perfekcionisty nenasla, co zlepsit. Zarazily me jen dvere od salonku, jsou povazlive nakrivo;-) Karel Boucek ml.
Prezidentská chata
Dobrý den, snažíme se aby se u nás každý host cítil co nejlépe a nejpříjemněji. Když nám host napíše, že se u nás cítí jako doma, nic víc už si přát nemůžeme. Děkujeme. Jiráček David

Středa 25. září 2013 |

Velmi vřelé díky a zároveň obdiv personálu Prezidentské chaty za skvělé jídlo, pití i obsluhu. Zejména slečnám Andy, Markétce a Kristýnce za perfektní, i když pro ně jistě vyčerpávající práci, za milý přístup k hostům a jejich krásné úsměvy a ochotu. Díky pane Jiráčku za to, že jsme se u Vás v restauraci cítily příjemně, díky také za výborná jída, která jsme u Vás mohly ochutnat. Smekáme všechny naše klobouky! Zdraví Kowboy girls
Prezidentská chata
Dobrý den, super zpráva. :-) Všichni děkují a pozdravují Vás. Budeme se těšit na další návštěvu. Jiráček David

Pondělí 23. září 2013 |

Prezidentská chata byla jedním z nejpříjemnějších překvapení naší dovolené v Jizerkách. Nápaditě sestavený jídelníček, pokrmy připravené precizně a hlavně chutně, dle mne až za naivní ceny. Obsluha ochotná, nevtíravá a srdečná – nic nebylo problém. Byli jsme v průběhu týdne čtyřikrát a i v šestý pracovní den obsluhy zvládala děvčata s úsměvem a přehledem.
Prezidentská chata

Děkujeme. Jsme velice rádi, že Vám u nás chutnalo. V každé hospodě je důležité, aby se dobře vařilo a byla příjemná obsluha. My děláme všechno proto, aby veškerá přání našich hostů byla splněna. Jiráček David

Středa 11. září 2013 |

Díky za krásnou dovolenou v posledním týdnu prázdnin,umocněnou i krásným počasím.Byla jsem zde s vnoučaty před 10 lety a vše se změnilo k lepšímu.Pokoje i ostatní zařízení.Perfektní a milá obsluha a vynikající kuchyně!Určitě budu svým známým doporučovat. Přeji hodně spokojených hostů EV
Prezidentská chata
Vřele děkujeme. Jiráček David

Čtvrtek 5. září 2013 |

Dík za příjemné posezení,přes léto hlavně venku. Obdiv patří ochotné a rychlé obsluze,která donese objednané ke stolům pod stromy i na louku na lehátka.Na jídle jsme byli několikrát a vždy spokojení.
Prezidentská chata
Děkujeme, spokojení zákazníci jsou pro nás prioritou. Jiráček David

Středa 4. září 2013 |

Dobrý den, chata je hezky zrekonstruovaná, příjemný personál, dobré jídlo a ceny. Byla jsem mile překvapena a ráda se do Prezidentské chaty zase vrátím.
Prezidentská chata
Děkujeme za Váš názor. Jiráček David

Úterý 3. září 2013 |

Dobrý den, rád bych jen podotknul, že je to vážně hezky zrekonstruovaný, ale už tam není nic moc co dělat. Nejvíc chybí asi pinpongový stůl a dětské hřiště. A i ty kozy nás tam zabavily, ale ten pimpongový stůl by to chtělo zpět. Děkuji.
Prezidentská chata

Dobrý den, děkujeme za upozornění. Po proběhlé rekonstrukci chaty bylo prozatím vybudováno provizorní dětské hřiště. Máme k dispozici projekty a návrhy na nové hřiště, ale ještě musíme rozhodnout, co vše nakonec budeme stavět. S pozdravem Jiráček David.

Úterý 3. září 2013 |

Podělte se o své postřehy z Prezidentské i Vy

* email slouží pouze pro ověření a komunikaci s Vámi v případě problémů, nikdy nebude použit pro obchodní sdělení