Výhody k ubytování

Co je nezbytné mít při příjezdu do hotelu (aktualizováno 17.9.2021)

Vládní nařízení vyžaduje, aby se host starší 6 let při příjezdu prokázal na recepci splněním jedné z následujících podmínek:

 • negativní PCR test ne starší než 7 dnů před příjezdem do hotelu, doložený zprávou z odběrového centra či certifikátem,
 • negativní antigenní test ne starší než 72 hodin před příjezdem do hotelu, doložený zprávou z odběrového centra certifikátem, příp. čestným prohlášením o testování ve škole,
 • potvrzení, že host prodělal covid-19, uplynula doba povinné izolace a od prvního pozitivního testu (laboratorně ověřeného) neuplynulo více jak 180 dní,
 • očkování, přičemž od druhé dávky musí uplynout 14 dní (prokazuje se kartičkou, obdrženou na očkovacím místě nebo certifikátem).
Podmínky připouštějí i možnost samotestování na místě, my však prosíme všechny hosty, aby nenechávali testování až po příjezdu k nám. V případě pozitivního výsledku (byť falešně pozitivního), nebudeme mít jinou možnost než rezervaci bez náhrady zrušit. Děkujeme za pochopení.

(Celé znění platných Mimořádných opatření MZČR jsou zveřejněny na portálu vlády o covidu.)

Před příjezdem na Prezidentskou

CHECK IN od 15 do 20 hodin (pokud plánujete pozdější příjezd, prosíme, kontaktujte nás).

CHECK OUT do 10 hodin.

SNÍDANĚ se podává v restauraci od 8 do 9,30 hodin. 

ONLINE CHECK-IN je možnost vyhnout se čekání na recepci při vašem příjezdu. Vyplnit všechny potřebné údaje hostů totiž můžete i vy sami, z pohodlí domova. Odkaz na online check-in posíláme elektronicky, pár dní před vaším pobytem. Určitě ho využijte!

A co ještě by se mohlo hodit?

 1. V ceně každého pokoje je zahrnuta výborná domácí snídaně.
 2. Cena pokojů je zobrazena včetně DPH.
 3. V naší vyhlášené restauraci si můžete domluvit polopenzi.
 4. Možnost objednat pobyt v sauně.
 5. Hosté mohou volně využívat vybavenou klubovnu s hračkami, společenskými hrami, malou knihovnou, televizí a s posezením v křeslech i u pracovních stolů.
 6. Parkování zdarma přímo u chaty.
 7. Lyžárna s vysoušečem bot a místnost na mazání lyží či úschovu kol k dispozici zdarma.
 8. Celá chata je nekuřácká.
 9. Wifi k dispozici v celém objektu.
 10. Ubytování s bezkonfliktními domácí mazlíčky je možné za cenu 350 Kč / noc za jednoho.